نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اجرای طرح کارنامه سلامت روان و جسم دانشجویان ورودی جدید

مسئول مرکز مشاوره دانشگاه گیلان از اجرای طرح کارنامه سلامت روان و جسم دانشجویان ورودی جدید در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد.

سهیلا صمدی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، با بیان اینکه طرح کارنامه سلامت از ۵ مهرتا ۲۱ آبان برای دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه گیلان برگزار می شود اظهار کرد: طرح کارنامه سلامت برای ورودی‌های جدید در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: این طرح با هدف بررسی سطح سلامت روان و جسم دانشجویان ورودی جدید، برنامه ریزی جهت ارتقای سلامت آن‌ها و پیگیری دانشجویان در معرض خطر توسط مرکز مشاوره دانشجویی انجام می شود.

مسئول مرکز مشاوره دانشگاه گیلان با اشاره به غربالگری سلامت روان در ۸۰ درصد از دانشجویان در سال گذشته گفت: مابقی دانشجویان جهت تکمیل سلامت جسم خود به مرکز مشاوره مراجعه کنند.

صمدی با بیان اینکه پس از مراجعه دانشجویان به مرکز بهداشت و درمان و مشاوره هولوگرام سلامت به آنها اهدا خواهد شد گفت: داشتن هولوگرام برای استفاده از خدمات مراکز مشاوره و درمان با تعرفه دانشجویی الزامی است.

به گزارش ایسنا، دانشجویان باید براساس جدول زمان‌بندی تعیین شده به مراکز بهداشت و درمان و مشاوره دانشگاه مراجعه و پس از معاینات پزشکی و تست‌های روانشناختی هولوگرام سلامت را دریافت کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم