نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اجرای شیوه‌نامه انضباطی جدید دانشجویان از سال تحصیلی آینده

مدیرکل دانشجویان داخل سازمان دانشجویان وزارت علوم،تحقیقات و فناوری از اعمال تغییراتی در شیوه‌نامه آیین‌نامه انضباطی دانشگاه‌ها و اجرای آن از سال تحصیلی آینده خبر داد.

صمد حاج‌جباری در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به نشست دبیران شورای بدوی دبیران شوراهای انضباطی گفت: در این نشست یک روزه موارد مربوط به شوراهای انضباطی و فضای اعتدالی که باید در دانشگاه‌ها حاکم باشد مورد بررسی قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه بازنگری آیین‌نامه انضباطی باید توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گیرد، اظهار کرد: بازنگری آیین‌نامه انضباطی جزو مسئولیت‌های ما نیست.جلسه ای که برگزار شد مربوط به شیوه‌نامه و تغییرات اعمال شده در شیوه نامه بود که باید با دبیران شورای بدوی دانشگاه‌ها در میان گذاشته می‌شد.زیرا از یک طرف بر اساس اطلاعات موجود، دبیران شورای بدوی اکثر دانشگاه‌ها تغییر کرده‌اند و برگزاری این کارگاه برای همراه شدن دبیران جدید بسیار مفید بود.

مدیرکل دانشجویان داخل وزارت علوم ادامه داد: از طرف دیگر گفته می‌شد بین شیوه نامه و آیین‌نامه تعارضاتی وجود داشته که این تعارضات با نظر کارشناسان دانشگاه‌ها و کارشناسان سازمان امور دانشجویان رفع شد.

حاج جباری با بیان اینکه برخی از موارد اصلاح شده مربوط به تخلفات حوزه تحصیلات تکمیلی و سرقت‌های علمی است، اظهار کرد: البته شرایط جدید تنظیم و ارسال شده و پس از تایید مراجع مربوط و تایید وزیر ابلاغ و از سال آینده اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم