نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ابقای سرپرستان ۱۰ واحد دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکامی جداگانه ۱۰ سرپرست واحدهای این دانشگاه را در سمت‌های خود ابقا و رئیس واحد بوشهر و سرپرستان واحد گرمی و محلات را منصوب کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر حمید میرزاده در این احکام، دکتر محمدرضا یوسفی به عنوان سرپرست واحد بهبهان، دکتر ابوالقاسم میرحسینی به عنوان سرپرست واحد میبد، قاسم کریمی به عنوان سرپرست واحد دلوار، دکتر کاظم شریعت‌نیا به عنوان سرپرست واحد آزادشهر و حسن اکبری به عنوان سرپرست واحد دلیجان را در سمت‌های خود ابقا کرد.

همچنین دکتر محمود دهقانی اشکذری به عنوان سرپرست واحد اشکذر، دکتر حسین‌علی لازمی سخویدی به عنوان سرپرست واحد بافق، دکتر عباس علوی‌راد به عنوان سرپرست واحد ابرکوه، علی‌اصغر محمدی به عنوان سرپرست واحد بردسکن و دکتر محمدرضا جواهری تفتی به عنوان سرپرست واحد تفت با حکم میرزاده در سمت‌های خود ابقا شدند.

وی به استناد مصوبه جلسه ۷۵۱ مورخ ۱۱ شهریور ۹۳ شورای انقلاب فرهنگی و ابلاغیه شماره ۱۲۰۱۷/۹۳/دش مورخ ۱۰ آذر ۹۳ ریاست محترم شورای انقلاب فرهنگی، دکتر یوسف قیصری را نیز به عنوان رئیس واحد بوشهر دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد فیضی زنگیر و دکتر بهرام عابدی را هم به عنوان سرپرستان واحد گرمی و محلات دانشگاه آزاد اسلامی منصوب و از خدمات روسای قبلی قدردانی و تشکر کرد.

میرزاده در این احکام ابراز امیدواری کرده است تا این افراد با توکل به خداوند متعال و با صداقت کاری، امانت داری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی‌اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت امنای استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان نیز در حکمی حمید سرحدی را به صورت موقت منصوب و تا ۳ ماه دیگر تمامی امور واحد بم را به وی سپرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم