نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ابراز انزجار واحدهای دانشگاه آزاد از هتک حرمت ساحت مقدس پیامبر (ص)

واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با صدور بیانیه و برگزاری نشست ها و تجمعات مختلف، هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت محمد مصطفی(ص) را محکوم کردند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، نشستی اعتراض آمیز با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در ابراز انزجار به اهانت به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) برگزار شد.

دکتر محسنی رییس واحد سقز ابتدا با اشاره به آیه شریفه « وَما اَرْسَلْناکَ اِلّا رَحْمَةً لِلعالَمینَ.» (ای پیامبر) ما تو را فرستادیم تا رحمتی بر اهل عالم باشی ( سوره انبیاء، آیه ۱۰۷ ) اعلام داشت که پیامبر اسلام رحمتی برای همه عالم است و حتی حیوانات و نباتات نیز مشمول این رحمت اند، برای نمونه پیامبر(ص) می فرماید اگر شاخه درختی را بشکنید گویی، بال فرشته ای را شکسته اید.

محسنی در ادامه افزود؛ خداوند در دو جای قرآن کریم به جان گرامی پیامبر عظیم الشأن قسم خورده است که این، جایگاه والای ایشان را نشان می دهد، لذا بر ما واجب است احترام و تکریم ساحت والای وی را نگه داریم و از پیروان خالص مکتب آن حضرت باشیم.

ابراز ارادت کارکنان واحد میبد دانشگاه آزاد اسلامی به پیامبر(ص)

اهانت به آخرین فرستاده خداوند،حضرت محمدمصطفی، از سوی نشریه گستاخ شارلی ابدو، باعث تاسف بسیار شد و روح دینی مسلمانان جهان،از جمله ما دانشگاهیان را نیز رنجاند.

در پی اقدام گستاخانه نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به پیامبر عظیم الشان اسلام، کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی‌میبد، با برپایی یک راهپیمایی در این واحد و حضور در مراسم سخنرانی با موضوع عظمت و شان پیامبر گرامی‌اسلام(ص)، با سر دادن شعارهایی چون مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا و لبیک یا رسول الله به دشمنان دین مبین اسلام اعتراض نموده و ارادت قلبی خود را به ختم المرسلین و بزرگ پیام آور خداوند متعال نشان دادند.

گفتنی است راهپیمایان در پایان با صدور قطعنامه ای آمادگی خود را برای دفاع از شریعت جهانگیر اسلام اعلام کردند.

انزجار دانشگاهیان واحد تنکابن از هتک حرمت پیامبر خوبی‌ها

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن همگام با آحاد مردم ولایت مدار شهرستان تنکابن در حمایت از پیامبر اکرم(ص) ندای لبیک یا رسول الله سر دادند.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن پس از شرکت در نماز جمعه، با سردادن شعارهای الله اکبر، لا اله الا الله، محمد رسول‌ الله، مرگ بر فرانسه و مرگ بر استکبار، بار دیگر وحدت مثال زدنی خود را نشان دادند و با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی “شارلی ابدو” خشم و انزجار خود از این اقدام وقیحانه را نشان دادند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم