نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آیین نامه کرسی‌های آزاداندیشی تا پایان امسال بازنگری می‌شود

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از بازنگری آیین نامه کرسی‌های آزاد اندیشی در سال ۹۳ خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی در گفت وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، درباره اجرای سند دانشگاه اسلامی اظهار کرد: این سند به چهار بخش تقسیم شده و برنامه ریزی و نقشه اجرایی آن در هر یک از بخش‌ها به نهاد خاصی داده شده است.

وی افزود: اولویت بندی‌ها تقریبا انجام شده و در کارگروه فرهنگی و تربیتی که وظیفه آن بر عهده نهاد است کارها به سمت برنامه ریزی سند پیش می‌رود.

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه ما هر هفته جلسات پی در پی برای برنامه ریزی اجرای سند دانشگاه اسلامی داریم، گفت: امیدواریم که این کار زودتر انجام شود و به صحن علنی شورا برسد. اما آن چیزی که باید به دانشگاه ابلاغ شود برنامه‌هاست که این باید در سطح وزارتخانه مشخص و ابلاغ شود.

قریشی خاطرنشان کرد: بخشی از برنامه‌های اجرایی این سند تا پایان سال جاری اتفاق خواهد افتاد که در بخش فرهنگی و تربیتی کمی جلوتر هستیم.

وی همچنین کرسی‌های آزاد اندیشی را جزو اولویت‌های مهم این سند دانست و اظهار کرد: در حال حاضر داریم روی این موضوع کار می‌کنیم.

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به بازنگری آیین نامه کرسی‌های آزاد اندیشی تصریح کرد: در حال بازنگری آیین نامه سابق کرسی‌ها هستیم و سعی می‌کنیم آیین نامه جدید آسانتر شود و اختیارات صف و دانشگاه‌ها در این زمینه بیشتر شود که امکان مشارکت بیشتر دانشجویان و اساتید نیز به وجود آید.

قریشی افزود: این کار تا پایان سال ۹۳ یا حتی زودتر انجام خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم