نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آیا از همه امکانات ماشین حساب ویندوز ۷ خبر دارید؟

ماشین  حساب از نسخه ابتدایی ویندوز تا کنون همراه آن است و در هر نسخه امکانات  جدیدی به آن افزوده میشود. شاید تنها ضرب و تقسیم های ساده تان را با ماشین  حساب ویندوز انجام دهید و از اینکه این ماشین حساب امکانات بسیار جالب و  کاربردی دیگری را نیز ارائه میکند، مطلع نباشید. پس در این راستا با ما  همراه شوید تا با ماشین حساب ویندوز ۷ و امکانات کامل آن آشنا شویم.

عکس ماشین حساب ویندوز 7 انجام محاسبه عملیات های بانکی

قسط  میدهید؟ یا میخواهید محصولی قسطی بخرید و جزئیات آن را حساب و کتاب کنید؟  ماشین حساب ویندوز این کار را برایتان انجام میدهد! ماشین حساب را باز کنید  و مسیر View > Worksheets > Mortgage را طی کنید. ماشین حساب آماده است!

 ۲-مصرف سوخت

ماشین  شما بنزین زیاد مصرف میکند؟ یا هنوز نمیدانید؟ کافی است سری به مسیر View  > Worksheets > Fuel economy زده و حساب و کتاب را انجام دهید.

عکس ماشین حساب ویندوز 7

۳- فاصله بین دو تاریخ

فرض  کنیم دو فرزند دارید و میخواهید فاصله دقیق زمانی بین آنها را بدانید! به  مسیر View > Date calculation بروید، تاریخ ها را وارد کنید و کار تمام  است.

۴- تبدل واحدها

ما  در مدرسه اغلب تنها با گرم، متر، سانتی گراد و … آشنا شده ایم و با پوند،  فوت، فارنهایت و … آشنا نیستیم. اگر به تبدیل واحد نیاز داشته باشید، به  مسیر View > Unit conversion برویدو تقریبا تمام واحدهای بین المللی  ممکن را میتوانید به راحتی به هم تبدیل کنید.

۵- نگاهی به گذشته

بسیار پیش می آید میخواهیم یک محاسبه را بازنگری کنیم. به View > History رفته و محاسبه انجام شده را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید تا آن را بازبینی کنید.

 ۶- مهندسین

احتیاج به ماشین حساب مهندسی دارید؟ کافی است آن را فعال کنید. View > Scientific

7- میانبر ها

Alt+1 : حالت استاندارد
Alt+2 : حالت مهندسی
Alt+3 : حالت منطقی
Alt+4 : حالت آماری
Ctrl+E : محاسبه تاریخ ها
Ctrl+H : دسترسی به حافظه
Ctrl+U:تبدیل واحد ها
Ctrl+Shift+D: پاک کردن حافظه

 

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم