www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آموزش ۵۰۰ هزار نفر توسط جهاد دانشگاهی در کشور

سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: جهاددانشگاهی استان به عنوان مرجع ارائه آموزش‌های مجازی به واحدهای جهاددانشگاهی کشور بوده و تا کنون این آموزش‌ها به صورت مستقیم و غیرستقیم به ۱۳ استان کشور ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، محمد حسین منافی با اشاره به توانمندی‌های جهاددانشگاهی استان در زمینه ارائه آموزش‌های مجازی اظهار کرد: این نهاد در استان زمینه ارائه دوره‌های آموزشی مجازی را برای همکاران دستگاه‌های اجرایی استان فراهم آورده کرده است.

وی بر لزوم تحقق دولت الکترونیک تاکید و اظهار کرد: مرکز آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی استان تاکنون به بیش از ۱۲ هزار نفر از کارکنان دولت و مشاغل آزاد در استان اصفهان آموزش مجازی و تولید محتوا ارائه کرده است .

وی افزود: نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر در جهاد دانشگاهی کل کشور در حال آموزش هستند که ۱۶ درصد از این تعداد سهم آذربایجان‌شرقی است و ما این ظرفیت را داریم که خود را به دو برابر این سهم برسانیم.

منافی خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین مشکل ما در برگزاری دوره‌های مجازی سواد کامپیوتری است و مدیرانی که می‌خواهند به آموزش مجازی وارد شوند باید سواد کامپیوتری مورد نیاز را داشته باشند.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه با همکاری و مساعدت معاونت آموزشی دفتر مرکزی راه‌اندازی وب کنفرانس در این واحد شکل گرفته است، گفت: ۲۹ مهرماه جاری با حضور دکتر طیبی، رئیس جهاددانشگاهی و معاونین و روسای جهاددانشگاهی کل کشور جلسه مجازی به صورت وب کنفرانس برگزار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم