نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آموزش‌های کوتاه مدت یکپارچه می‌شوند

رئیس مرکز آموزشهای عالی آزاد و خاص از راه اندازی سامانه “ساتب” برای یکپارچه سازی تمام دوره‌های کوتاه مدت و آموزشی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی و سایر دستگاه‌ها، خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، علی معصومیان از یکپارچگی آموزش‌های کوتاه خبرداد و گفت: سامانه آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی با نام اختصاری “ساتب” طی دو سه هفته آینده به منظور یکپارچه سازی دوره‌های آموزشی و کوتاه مدت، در دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی می شود.

وی با بیان اینکه تمام دستگاه‌های کشور که مجری برگزاری دوره‌های آموزشی و کوتاه مدت هستند می توانند در این سامانه عضو شوند، ادامه داد: تمام موسسات آموزش عالی مجاز و دانشگاه‌های کشور که تمایل دارند این دوره‌ها را برگزار کنند امکان حضور در ساتب را دارند.

معصومیان یکی از مزیت‌های این سامانه را دریافت شکایت و انتقادات و همچنین ایجاد برخی دسترسی‌ها برای داوطلبان دانست و خاطرنشان کرد: ثبت نام در دوره‌های آموزشی، پرداخت شهریه، ارسال شکایات و انتقادات و همچنین صدور گواهینامه از طریق این سامانه امکانپذیر می‌شود.

به گفته معصومیان ا شناسایی موسسات غیرمجاز و و دسترسی داوطلبان به موارد مورد نیاز از جمله وزارت امور خارجه و اماکن و همچنین سایر نهادها از دیگر تسهیلات این سامانه به شمار می آید.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم