نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آمادگی ارتقای کیفیت تحصیلی دانشجویان شاهد را داریم

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: یکی از کسانی که در عرصه ایثارگری از ابتدای انقلاب در صحنه حضور داشته، دکتر فرهادی است که امیدوارم از مجلس رای اعتماد بگیرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان دکتر محمدرضا دارابی در اختتامیه کارگاه آموزشی، توانمندسازی و روش مهارت‌های ارتباطی اساتید مشاور و مدیران شاهد و ایثارگر کشور در هتل پردیسان مشهد اظهار کرد: اگر ایثارگری‌های شهدا در دفاع مقدس نبود، اکنون این امنیت را نداشتیم؛ خوشبختانه کسانی که اکنون در راس امور هستند، در بحث شهادت و ایثارگری فعالیت داشته‌اند.

وی افزود: حق این است که در دانشگاه بخشی به نام شاهد و ایثارگر تشکیل شود تا فرهنگ ایثار پویا بماند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه دانشجویان ایثارگر مسائلی در بحث آموزشی و فرهنگی دارند، خاطرنشان کرد: باعث خرسندی است که دانشجویان شاهد توانسته‌اند در عرصه‌های علمی هم‌پا با دیگران حرکت کنند.

وی همچنین در خصوص برگزاری این کارگاه سه روزه گفت: هدف از تشکیل این کارگاه آموزشی تقویت بنیه‌های علمی دانشجویان شاهد بوده است.

دارابی با بیان اینکه «در حوزه سیاست‌های آموزشی، آمادگی هرگونه فعالیت را برای ارتقای کیفیت تحصیل دانشجویان شاهد داریم» بیان کرد: نباید به دنبال آن باشیم که غیبتی موجه یا نمره‌ای به ناحق داده شود؛ باید ضعف‌ها را پوشش دهیم تا یادگاران جبهه و جنگ سرخود را از لحاظ آموزشی بالا بگیرند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم