نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز پوشش بیمه سلامت دانشجویان از هفته آینده

مدیرکل صندوق رفاه و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: تمام دانشجویان متقاضی بیمه پایه سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور بیمه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، غلامرضا بوربور در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بیمه دانشجویی با عنوان بیمه پایه سلامت از هفته آینده در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: آن دسته از دانشجویانی که تحت پوشش هیچ گونه بیمه‌ای قرار ندارند می‌توانند از بیمه پایه سلامت به صورت رایگان استفاده نمایند.

بوربور ازعقد قرارداد بیمه تکمیلی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: بیمه تکمیلی به صورت تسهیلات ویژه به دانشگاهیان تعلق خواهد گرفت.

وی یادآور شد: روش اجرایی بیمه سلامت و تکمیلی طی هفته‌های آینده به واحدها و مراکز دانشگاهی آزاد اسلامی سراسر کشور ابلاغ می‌شود.

وی در ادامه از صدور کارت هوشمند دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: این طرح به صورت پایلوت در دو دانشگاه علوم دارویی و تهران شمال در حال اجراست.

بوربور تبادل بین خوابگاه‌های دانشگاه‌های دولتی و آزاد، ارائه وسایل مورد نیاز به دانشجویان همانند لپ‌تاپ، تبلت و لوازم خانگی به صورت اقساط را از مهم ترین برنامه‌های صندوق رفاه و دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی در سال جاری بیان کرد.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۲۴۲ میلیارد و ۲۴۸ میلیون و ۵۰۸ هزار و ۷۰۰ تومان وام از محل صندوق‌های دانشگاه آزاد اسلامی به متقاضیان پرداخت شد، گفت: همچنین ۸۰ میلیارد تومان وام از طریق وزارت علوم به دانشجویان تخصیص یافت.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم