نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز فعالیت ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی در پیام نور قیدار

معاون فرهنگی دانشگاه پیام‌نور زنجان تصریح کرد: دانشجویان این دانشگاه کمتر در دانشگاه حضور دارند و همین موضوع دلیل کم بودن فعالیت‌های انجمن‌ها است.

“اصغر حاج‌علی‌اکبری” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، گفت: انجمن‌های علمی این دانشگاه در شرف تغییر مدیریت هستند و مدیر برخی انجمن‌ها نیز تغییر کرده است. به عنوان نمونه در پیام‌نور مرکز قیدار ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی دور جدید فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی افزود: معمولاً دانشجویان دانشگاه پیام‌نور علاقه‌ای به فعالیت‌های سیاسی ندارند و درخواستی برای تشکیل انجمن سیاسی وجود نداشته است و تنها تشکل دانشجویی فعال، بسیج دانشجویی است.

این مسئول در خصوص کم بودن فعالیت‌های دانشجویی در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: حجم دروس، کمبود کلاس‌های درسی و مشغله کاری دانشجویان سبب می‌شود که دانشجویان کمتر در فعالیتهای دانشگاه حضور یابند.

وی اظهار کرد: نیمه حضوری بودن کلاس‌های درس دانشگاه پیام‌نور سبب می‌شود دانشجویان اوقات فراغت خود را در خارج از دانشگاه بگذرانند و فعالیت‌های فرهنگی و علمی این دانشجویان خارج از محیط دانشگاه باشد.

حاج‌علی‌اکبری تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه پیام‌نور با توجه به اینکه حضور کمی در دانشگاه دارند، لذا از رویدادهای دانشگاه بی‌خبر بوده و به همین جهت میزان مشارکت آنان کم است، ولی باید تاکید کرد با وجود حضور کم دانشجویان فعالیت‌های گسترده و قابل توجهی توسط دانشجویان انجام می‌شود که در پی گسترش آن هستیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم