نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز فعالیت ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی در پیام نور قیدار

معاون فرهنگی دانشگاه پیام‌نور زنجان تصریح کرد: دانشجویان این دانشگاه کمتر در دانشگاه حضور دارند و همین موضوع دلیل کم بودن فعالیت‌های انجمن‌ها است.

“اصغر حاج‌علی‌اکبری” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، گفت: انجمن‌های علمی این دانشگاه در شرف تغییر مدیریت هستند و مدیر برخی انجمن‌ها نیز تغییر کرده است. به عنوان نمونه در پیام‌نور مرکز قیدار ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی دور جدید فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی افزود: معمولاً دانشجویان دانشگاه پیام‌نور علاقه‌ای به فعالیت‌های سیاسی ندارند و درخواستی برای تشکیل انجمن سیاسی وجود نداشته است و تنها تشکل دانشجویی فعال، بسیج دانشجویی است.

این مسئول در خصوص کم بودن فعالیت‌های دانشجویی در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: حجم دروس، کمبود کلاس‌های درسی و مشغله کاری دانشجویان سبب می‌شود که دانشجویان کمتر در فعالیتهای دانشگاه حضور یابند.

وی اظهار کرد: نیمه حضوری بودن کلاس‌های درس دانشگاه پیام‌نور سبب می‌شود دانشجویان اوقات فراغت خود را در خارج از دانشگاه بگذرانند و فعالیت‌های فرهنگی و علمی این دانشجویان خارج از محیط دانشگاه باشد.

حاج‌علی‌اکبری تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه پیام‌نور با توجه به اینکه حضور کمی در دانشگاه دارند، لذا از رویدادهای دانشگاه بی‌خبر بوده و به همین جهت میزان مشارکت آنان کم است، ولی باید تاکید کرد با وجود حضور کم دانشجویان فعالیت‌های گسترده و قابل توجهی توسط دانشجویان انجام می‌شود که در پی گسترش آن هستیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم