نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز فعالیت ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی در پیام نور قیدار

معاون فرهنگی دانشگاه پیام‌نور زنجان تصریح کرد: دانشجویان این دانشگاه کمتر در دانشگاه حضور دارند و همین موضوع دلیل کم بودن فعالیت‌های انجمن‌ها است.

“اصغر حاج‌علی‌اکبری” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، گفت: انجمن‌های علمی این دانشگاه در شرف تغییر مدیریت هستند و مدیر برخی انجمن‌ها نیز تغییر کرده است. به عنوان نمونه در پیام‌نور مرکز قیدار ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی دور جدید فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی افزود: معمولاً دانشجویان دانشگاه پیام‌نور علاقه‌ای به فعالیت‌های سیاسی ندارند و درخواستی برای تشکیل انجمن سیاسی وجود نداشته است و تنها تشکل دانشجویی فعال، بسیج دانشجویی است.

این مسئول در خصوص کم بودن فعالیت‌های دانشجویی در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: حجم دروس، کمبود کلاس‌های درسی و مشغله کاری دانشجویان سبب می‌شود که دانشجویان کمتر در فعالیتهای دانشگاه حضور یابند.

وی اظهار کرد: نیمه حضوری بودن کلاس‌های درس دانشگاه پیام‌نور سبب می‌شود دانشجویان اوقات فراغت خود را در خارج از دانشگاه بگذرانند و فعالیت‌های فرهنگی و علمی این دانشجویان خارج از محیط دانشگاه باشد.

حاج‌علی‌اکبری تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه پیام‌نور با توجه به اینکه حضور کمی در دانشگاه دارند، لذا از رویدادهای دانشگاه بی‌خبر بوده و به همین جهت میزان مشارکت آنان کم است، ولی باید تاکید کرد با وجود حضور کم دانشجویان فعالیت‌های گسترده و قابل توجهی توسط دانشجویان انجام می‌شود که در پی گسترش آن هستیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم