نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز رقابت بیش از ۲۷ هزار داوطلب ارشد در دانشگاه شهید چمران

معاون آموزش دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در حوزه امتحانی دانشگاه شهید چمران بیش از ۲۷ هزار و ۲۰۰ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد به رقابت می‌پردازند.

سیدمحمود کاشفی​پوردزفولی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه‌خوزستان،​اظهار‌کرد: ​آزمون ارشد در ۸ دانشکده این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: آزمون ارشد از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز (۱۵ بهمن‌ماه) آغاز شده است و در ۶ نوبت برگزار می‌شود و تا عصر جمعه ادامه دارد.

کاشفی​پور تصریح‌کرد: در حال حاضر در حوزه امتحانی دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل خاصی وجود ندارد و آزمون در حال برگزاری است.

وی عنوان‌کرد:​ آزمون کارشناسی ارشد علاوه بر این دانشگاه در حوزه​های دیگری از استان برگزار می‌شود که در موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی تعداد ۹ هزار داوطلب، تعداد ۵ هزار نفر در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول و تعداد ۴ هزار نفر در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در آزمون ارشد شرکت می​کنند.

معاون آموزش دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اگر چه تعداد رشته‌های آزمون ارشد افزایش یافته اما در کل کشور و در سطح استان خوزستان تعداد داوطلبان ۲۰ درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم