نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز رقابت بیش از ۲۷ هزار داوطلب ارشد در دانشگاه شهید چمران

معاون آموزش دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در حوزه امتحانی دانشگاه شهید چمران بیش از ۲۷ هزار و ۲۰۰ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد به رقابت می‌پردازند.

سیدمحمود کاشفی​پوردزفولی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه‌خوزستان،​اظهار‌کرد: ​آزمون ارشد در ۸ دانشکده این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: آزمون ارشد از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز (۱۵ بهمن‌ماه) آغاز شده است و در ۶ نوبت برگزار می‌شود و تا عصر جمعه ادامه دارد.

کاشفی​پور تصریح‌کرد: در حال حاضر در حوزه امتحانی دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل خاصی وجود ندارد و آزمون در حال برگزاری است.

وی عنوان‌کرد:​ آزمون کارشناسی ارشد علاوه بر این دانشگاه در حوزه​های دیگری از استان برگزار می‌شود که در موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی تعداد ۹ هزار داوطلب، تعداد ۵ هزار نفر در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول و تعداد ۴ هزار نفر در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در آزمون ارشد شرکت می​کنند.

معاون آموزش دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اگر چه تعداد رشته‌های آزمون ارشد افزایش یافته اما در کل کشور و در سطح استان خوزستان تعداد داوطلبان ۲۰ درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم