www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز ثبت نام دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای از سه‌شنبه

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام برای پذیرش در دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه علمی – کاربردی از روز سه‌شنبه ۹ دی ماه خبرداد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تاکید کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، ثبت نام برای شرکت در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته نظام آموزش مهارتی) بهمن ماه ۱۳۹۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و تا روز دوشنبه ۱۵ دی ماه ۹۳ پایان می‌پذیرد.

توکلی تاکید کرد: کلیه داوطلبان متقاضی ضرورت دارد در این مدت و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربو ط که قبل از آغاز ثبت نام بر روی سایت سنجش قرار می‌گیرد و فراهم نمودن مدارک ثبت نام حداکثر تا روز دوشنبه ۱۵ دی ۹۳ به سایت سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام برای پذیرش دوره‌های مذکور اقدام نمایند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام در این دوره‌ها به صورت اینترنتی انجام می‌شود لذا ضرورت دارد داوطلبان به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سنجش و پرداخت download144 هزار ریال (۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان) به عنوان وجه ثبت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی، ۱۶۱ هزار نفر می باشد که از این تعداد به ترتیب ۵۴ هزار و ۴۶۰ نفر در گروه صنعت، ۱۰ هزار و ۳۹۵ نفر در گروه کشاورزی، ۶۲ هزار و ۸۷۵ نفر در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی، ۳۳ هزار و ۲۷۰ نفر در گروه فرهنگ و هنر پذیرش می‌شوند.

وی تاکید کرد: پذیرش مدیریت فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته برای ۳۱ استان، ۱۹۰ شهرستان، ۸۰۹ مرکز آموزشی و ۲۴۲ رشته تحصیلی انجام می‌شود.

آخرین آمار ثبت‌نام کنندگان دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ثبت نام دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای از اول دی ماه آغازشده و تا هشتم این ماه ادامه دارد، گفت: ثبت نام برای شرکت و پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی بهمن ماه ۱۳۹۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز دوشنبه اول دیماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغازشده و در روز دوشنبه هشتم دی ماه پایان می‌پذیرد.

وی تاکید کرد: کلیه داوطلبان متقاضی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند، ضرورت دارد در این مهلت باقی مانده و پس از مطالعه دفترچه راهنمای مربوطه که هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد، حداکثر تا پایان دوشنبه هشتم دی ماه ۹۳ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام برای شرکت و پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی بهمن ماه ۹۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام کنند.

به گفته وی تا ساعت ۸ صبح امروز ششم دیماه، ۳۳ هزار و ۶ داوطلب برای شرکت در این دوره‌ها ثبت نام کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم