نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز ثبت‌نام کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد از ۲۱ مرداد

معاون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام برای مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از صبح روز سه شنبه ۲۱ مرداد آغاز خواهد شد و تا شنبه اول شهریور ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکترعلوی فاضل در نشست خبری که امروز یکشنبه برگزار شد، گفت: هر داوطلب می‌تواند با مراجعه به سایت www.azmoon.org و با تهیه کارت اعتباری رشته محل‌های خود را انتخاب و ثبت نام خود را انجام دهد.

وی اظهارکرد: هر داوطلب مقطع کارشناسی پیوسته می‌تواند ۱۰ رشته محل را از یک مجموعه آموزشی با توجه به دفترچه ثبت نام که بر روی سایت قرار دارد، انتخاب کند. همچنین هر داوطلب مقطع کارشناسی ناپیوسته می‌تواند یک رشته را در ۱۰ محل انتخاب کند.

وی ادامه داد: داوطلبانی که علاقمند به ثبت نام در چند مجموعه آموزشی هستند می‌توانند با خرید کارت اعتباری جداگانه به صورت آنلاین و الکترونیکی از سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به ثبت نام خود در آن مجموعه اقدام کنند که هزینه ثبت نام در دو مقطع کارشناسی ۲۵ هزار تومان و در مقطع کاردانی ۲۳ هزار تومان است.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برای ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون هیچ محدودیتی وجود ندارد و داوطلبان با هر شغل و سنی می‌توانند برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند، توضیح داد: برای پذیرفته شدگان بدون آزمون مطابق مقررات وظیفه عمومی درخواست معافیت تحصیلی صادر خواهد شد که به آنها این امکان را می‌دهد در رشته مورد نظر خود ادامه تحصیل دهند.

علوی فاضل ادامه داد: هر داوطلبی با هر دیپلمی می‌تواند در هر مجموعه‌ای با توجه به علاقه خود انتخاب رشته کند، همچنین در صورتی که داوطلبی علاقمند به ثبت نام در هر مجموعه باشد نیزبرایش هیچ مسئولیتی وجود ندارد.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه در مورد ثبت نام رشته‌های کاردانی پیوسته و ناپیوسته توضیح داد: ثبت نام رشته‌های کاردانی پیوسته و ناپیوسته از روز سه شنبه ۲۱ مردادماه آغاز و تا روز شنبه یکم شهریور ماه ادامه خواهد داشت. همچنین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org‌ و انتخاب یک رشته محل نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

علوی فاضل تاکید کرد:‌ داوطلبان مقطع کاردانی می‌توانند با یک پرینت از ثبت نام خود در سایت از روز شنبه هشتم شهریور ماه به واحد دانشگاهی انتخابی خود مراجعه و نسبت به ثبت نام قطعی خود اقدام کنند.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه در مورد انتخاب رشته داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری ۹۳ نیز اظهار کرد: این فرایند از روز سه شنبه ۲۱ مردادماه آغاز و تا روز شنبه یکم شهریور ادامه خواهد داشت. هر داوطلبی که در آزمون سراسری ۹۳ شرکت کرده است می‌تواند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کند.

علوی فاضل افزود: هر داوطلب باید با تهیه کارت اعتباری که به صورت الکترونیکی امکان تهیه آن وجود دارد برای انتخاب رشته اقدام کند. هر داوطلب مجاز است با تهیه کارت اعتباری در گروه آزمایشی فوق هم به صورت تمام وقت و هم به صورت پاره وقت به صورت جداگانه انتخاب رشته کند.

وی در مورد تعداد رشته محل‌های انتخابی داوطلبان توضیح داد: هر داوطلب می‌تواند بر اساس نمره کل و علاقه در ۲۰ رشته محل انتخاب رشته کند. داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی خود متقاضی گروه‌های زبان خارجه و هنر هستند می‌توانند برای هر یک از گروه‌های مذکور نیز انتخاب رشته نمایند.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی در مورد زمان اعلام نتیجه کلیه رشته‌های با آزمون و بدون آزمون نیز گفت: زمان اعلام نتایج در هفته‌های اول و دوم شهریور ماه خواهد بود که از طریق سایت روابط عمومی مرکز آزمون به نشانی pubr-azmoon.com اخبار تکمیلی آن اعلام خواهد شد.

علوی فاضل در پایان تاکید کرد: داوطلبان می‌توانند در صورت مواجه شدن با هر سوال یا ابهامی به سایت www.azmoon.org به pubr-azmoon.com مراجعه کنند تا کارشناسان مرکز به سوال آنها پاسخ دهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم