نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز ثبت‌نام براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات غیر انتفاعی از فردا

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات غیر انتفاعی از شنبه خبرداد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی که براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در موسسات آموزش عالی مصوب مجلس شورای اسلامی پذیرش براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، از روز شنبه دهم آبان ماه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: این ثبت نام منحصرا از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد و تا شنبه ۱۷ آبان ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: کلیه داوطلبان برای شرکت در گزینش رشته‌های مذکور در صورتی که حداکثر تا ۳۰ بهمن ماه موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شوند می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده پس از مطالعه دفترچه که قبل از ثبت نام روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش در مورد نحوه پرداخت هزینه ثبت نام توضیح داد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه به صورت اینترنتی است داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما با مراجعه به سایت در محدوده زمانی ثبت نام، نسبت به پرداخت وجه ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم