نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز ثبت‌نام آزمون کاردانی نظام جدید از ساعت ۱۷

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام آزمون کاردانی نظام جدید از ساعت ۱۷ امروز یکشنبه ۴ خرداد خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به ثبت‌نام از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده برای ثبت‌نام شرکت در آزمون دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۳ داوطلبان منحصرا از طریق سایت سازمان می‌توانند اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در این آزمون از روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت در سایت سازمان سنجش درج شده است، گفت: مطابق برنامه‌ریزی پیش‌بینی شده آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی روز جمعه ۲۴ مردادماه سال ۹۳ برگزار خواهد شد.

توکلی با اشاره به زمان اخذ کارت شرکت در آزمون، گفت: داوطلبان لازم است از روز سه شنبه ۲۱ مردادماه سال ۹۳ تا پنج شنبه ۲۳ مرداد با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای جلسه اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش درباره محل برگزاری آزمون داوطلبان نیز اظهار کرد: محل برگزاری آزمون داوطلبان براساس استان و شهرستان اقامت مندرج در بند مربوطه تقاضانامه ثبت‌نام تعیین می‌گردد.

وی با بیان اینکه دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی دارای ۴۱ کد رشته است، تصریح کرد: براساس ضوابط دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی سال ۹۳ از تعداد ۴۱ کد رشته مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش پذیرش در ۲۵ رشته از طریق آزمون و در ۱۶ کد رشته امتحانی براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت خواهد گرفت.

توکلی اظهار کرد: بدیهی است داوطلبان متقاضی هریک از کد رشته‌های مذکور اعم از پذیرش با آزمون یا براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم