نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز توزیع کارت دومین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۳

توزیع کارت دومین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۳ از ساعت ۸ روز دوشنبه ۱۳۹۳٫۵٫۱۳ آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۳۹۳٫۵٫۱۵ ادامه می یابد.

به گزارش ایسنا، کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان با اعلام این خبر گفت:۲۱ هزار و ۵۸۰ نفر در دومین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۳ که مورخ ۱۷ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۱۶ هزار و ۹۸۷ نفر مرد و چهار هزار و ۵۹۳ نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.

وی افزود: مرحله کتبی دومین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۳ به صورت هماهنگ کشوری در ۲۲۵ حرفه، و همچنین در ۴۲ حرفه همسان در سراسر کشور مورخ ۱۷ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است و متقاضیان بر اساس حرفه انتخابی زمان ثبت نام خود در آزمون های کتبی شرکت خواهند نمود و در صورت قبولی و کسب حداقل نمره ۵۰ از ۱۰۰ مجاز خواهند بود در آزمون های عملی شرکت کنند.

وی افزود: داوطلبان شرکت در این آزمون ها می توانند تا تاریخ ۱۳۹۳٫۵٫۱۵ با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

دواطلبان پس از قبولی در آزمون کتبی می توانند براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم می توانند با شماره تلفن های ۳۲۵۱۹۶۱۶-۰۲۶ ، ۳۲۵۱۹۷۲۷-۰۲۶ و ۳۲۵۲۲۱۳۶- ۰۲۶ و یا با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خود تماس بگیرند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم