نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز توزیع کارت آزمون فراگیر ارشد پیام نور از فردا

مشاورعالی سازمان سنجش گفت:‌ کارت شرکت و برگ راهنمای آزمون ورودی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۳ پیام نور از فردا سه شنبه ۱۱ شهریور روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات مشخص شده نسبت به دریافت کارت و برگه راهنما اقدام کنند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در مورد تعداد داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کرده‌اند، اظهار کرد: به طورکلی ۷۸ هزار و ۹۳۱ داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۳۷ هزار و ۲۶۵ نفر زن و ۴۱ هزار و ۶۶۶ نفر مرد هستند. به طور کلی ۷۷۵۰ نفر از طریق این آزمون پذیرش می‌شوند.

وی ادامه داد: ۶۲ هزار و ۶۳۵ داوطلب در گروه علوم انسانی، ۳۱۰۵ داوطلب در گروه علوم پایه، ۸۸۳۸ داوطلب در گروه فنی و مهندسی، ۹۵۰ داوطلب در گروه کشاورزی و منابع طبیعی و ۳۴۰۳ داوطلب در گروه هنر ثبت نام کرده‌اند.

مشاورعالی سازمان سنجش در ادامه گفت: اطلاعات تکمیلی سازمان در مورد آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون از دیروز ۹ شهریور روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و در نشریه پیک سنجش که امروز ۱۰ شهریور منتشر می‌گردد هم ذکر شده است.

توکلی از برگزاری این آزمون در صبح جمعه ۱۴ شهریور خبر داد و افزود: این آزمون در ۹۲ شهرستان و ۱۱۳ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری آن از ۸:۳۰ صبح آغاز شده و درهای حوزه راس ساعت هشت صبح بسته می‌شوند؛ لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل آزمون حاضر باشند.

وی تاکید کرد: هر داوطلب باید پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه را در جلسه آزمون به همراه داشته باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم