نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز بکار باشگاه خبری – دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی

باشگاه خبری علامه طباطبایی با همکاری دانشجویان و معاونت فرهنگی به صورت آزمایشی آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ، نسخه آزمایشی باشگاه خبری علامه طباطبائی (عطنا) www.atnanews.ir آغاز بکار کرد.

این رسانه مجازی که وابسته به دانشگاه علامه طباطبائی است از ابتدای بهمن ماه جاری با نظر مستقیم دکتر سلیمی رئیس دانشگاه و پیگیری های دکتر ذکیانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با هدف پوشش اخبار و مطالب دانشگاه علامه و بکارگیری دانشجویان دانشکده علوم ارتباطات به منظور کسب مهارت و تجربه رسانه ای فعالیت آزمایشی خود را آغاز نموده است و قرار است که در آینده ای نزدیک طی مراسمی رسماً رونمایی شود.

“عطنا” رسانه مجازی درون دانشگاهی است که در سطح یک دانشگاه و توسط تیمی دانشجویی اقدام به فعالیت حرفه ای خبری می نماید که در نوع خود حرکتی جدید در سطح دانشگاه های کشور است.

دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه به عنوان قطب علمی این رشته ها سالیانه بسیاری از دانش آموختگان خود را روانه رسانه ها و روزنامه های کشور می نماید و خیلی عظیمی از نخبگان و فعالین رسانه ای از این دانشگاه فارغ التحصیل گشته اند.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه نیز در همین زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا تاکیدکرد: موضع رسمی دانشگاه علامه در سایت اصلی دانشگاه به نشانی www.atu.ac.ir درج می شود و مطالبی که در این سایت منتشر می شود موضع رسمی این دانشگاه نیست.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم