نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز بازرسی‌ها از خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم‌آباد

دبیر کمیته نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم‌آباد گفت: بازرسی از خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی بر خلاف روال بازرسی‌های گذشته در این دوره با حضور همه اعضای کمیته نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم‎آباد انجام می‌شود.

سعادت مهر در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه لرستان، اظهارکرد: کار بازرسی از ۱۶ خوابگاه خودگردان دانشجویی شهرستان خرم‎آباد با حضور همه اعضای این کمیته که متشکل از نمایندگان دانشگاه‌ها، فرمانداری خرم آباد، استانداری و نماینده اماکن است، آغاز شد.

وی با بیان اینکه بازرسی از خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی بر خلاف روال بازرسی‌های گذشته در این دوره با حضور همه اعضای کمیته نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم آباد انجام می‌شود، افزود: در گام نخست این بازرسی‌ها، پنج خوابگاه خودگردان مورد بازرسی قرار گرفتند که یک خوابگاه در وضعیت ایده‌آل و چهار خوابگاه دیگر که پیش از این اخطار تعطیلی دریافت کرده بودند، بدون هیچ گونه اصلاحی همچنان در وضعیت نابسامان خود قرار داشتند.

دبیرکمیته نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم آباد پایان تیرماه را زمان اعلام نتایج بازرسی‌های این کمیته از خوابگاه‌های خودگردان اعلام کرد و گفت: تا این مرحله از بازرسی‌ها احتمال تعطیلی چهار خوابگاه که از لحاظ امکانات رفاهی نظیر تعداد دستشویی‌ها، دوش‌های حمام، تخت‌های دانشجویی و از همه مهم‌تر فرسودگی بافت خوابگاه استانداردهای لازم را ندارند، وجود دارد.

سعادت مهر گفت: پس از اتمام بازرسی‌ها نتیجه بازرسی‌ها به کمیسیون دانشجویی استانداری لرستان اعلام و در صورت نیاز به برخورد با خوابگاه‌های غیراستاندارد این کمیسیون وارد عمل می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم