نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز بازرسی‌ها از خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم‌آباد

دبیر کمیته نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم‌آباد گفت: بازرسی از خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی بر خلاف روال بازرسی‌های گذشته در این دوره با حضور همه اعضای کمیته نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم‎آباد انجام می‌شود.

سعادت مهر در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه لرستان، اظهارکرد: کار بازرسی از ۱۶ خوابگاه خودگردان دانشجویی شهرستان خرم‎آباد با حضور همه اعضای این کمیته که متشکل از نمایندگان دانشگاه‌ها، فرمانداری خرم آباد، استانداری و نماینده اماکن است، آغاز شد.

وی با بیان اینکه بازرسی از خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی بر خلاف روال بازرسی‌های گذشته در این دوره با حضور همه اعضای کمیته نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم آباد انجام می‌شود، افزود: در گام نخست این بازرسی‌ها، پنج خوابگاه خودگردان مورد بازرسی قرار گرفتند که یک خوابگاه در وضعیت ایده‌آل و چهار خوابگاه دیگر که پیش از این اخطار تعطیلی دریافت کرده بودند، بدون هیچ گونه اصلاحی همچنان در وضعیت نابسامان خود قرار داشتند.

دبیرکمیته نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی خرم آباد پایان تیرماه را زمان اعلام نتایج بازرسی‌های این کمیته از خوابگاه‌های خودگردان اعلام کرد و گفت: تا این مرحله از بازرسی‌ها احتمال تعطیلی چهار خوابگاه که از لحاظ امکانات رفاهی نظیر تعداد دستشویی‌ها، دوش‌های حمام، تخت‌های دانشجویی و از همه مهم‌تر فرسودگی بافت خوابگاه استانداردهای لازم را ندارند، وجود دارد.

سعادت مهر گفت: پس از اتمام بازرسی‌ها نتیجه بازرسی‌ها به کمیسیون دانشجویی استانداری لرستان اعلام و در صورت نیاز به برخورد با خوابگاه‌های غیراستاندارد این کمیسیون وارد عمل می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم