نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد از ساعت ۱۵ امروز

مشاورعالی سازمان سنجش از آغاز انتخاب رشته اینترنتی داوطلبان مجاز آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از ساعت ۱۵ امروز خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳، گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون را دریافت کرده و نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه مهلت انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون از ساعت ۱۵ امروز(چهار‌شنبه ۲۴ اردیبهشت) آغاز می‌شود، اظهار کرد: انتخاب رشته داوطلبان مجاز تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ادامه دارد و داوطلب می‌توانند ۱۰۰ کد رشته محل را از میان کدرشته‌های مجاز انتخاب کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش، افزود: تاریخ برگزاری آزمون‌های علمی، تشریحی، پروژه و یا عملی داوطلبان متقاضی کد رشته‌های امتحانی ۱۱۱۵-۱۱۳۱-۱۱۴۸ (رشته مدیریت شهری)-۱۳۵۰-۱۳۵۱-۱۳۵۲-۱۳۵۶-۱۳۵۷-۱۳۵۸-۱۳۶۰-۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، در تاریخ ۱۲ خردادماه از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش اعلام می‌شود.

توکلی درباره زمان انتشار پاسخنامه و کلید سوالات داوطلبان، خاطرنشان کرد: پاسخنامه و کلید سوالات برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، از روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۳ در سایت این سازمان قابل دسترسی است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم