نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز آغاز طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از۱۱ تیر

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان از آغاز طرح ضیافت اندیشه دانشجویان این دانشگاه در ۱۱‌ تیرماه سال جاری خبر داد.

حجت‌الاسلام اسدالله شیرمحمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: این طرح با شرکت ۲۵۰ دانشجو دانشگاه علوم پزشکی تا ۲۰ تیرماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه در قالب این طرح، کلاس های دروس اخلاق اسلامی، انقلاب اسلامی و تفسیر موضوعی قرآن برگزار می شود، افزود: همچنین در بعدازظهرها نیز حلقه های معرفت، سبک زندگی اسلامی و آموزش قرآن کریم به دانشجویان ارائه می شود.

شیرمحمدی برگزاری کارگاه ازدواج، نقد فیلم و عصری با قرآن را از دیگر برنامه‌های این طرح برشمرد و عنوان کرد: همچنین دو کرسی آزاداندیشی حجاب و عفاف نیز در طول مدت طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود.

وی از دیگر برنامه های طرح ضیافت اندیشه را برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن کریم هر روز نیم ساعت مانده به اذان مغرب عنوان کرد و ادامه داد: برنامه های تفریحی، ورزشی و مسابقه های مرتبط با ایام ماه مبارک رمضان نیز در این طرح گنجانده شده است.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان خاطرنشان کرد: در پایان از دانشجویان شرکت کننده در طرح، آزمون به عمل خواهد آمد و در صورت قبولی نمره آن به عنوان چهار واحد دروس گروه معارف اسلامی لحاظ می شود.

وی در پایان یادآور شد: طرح ضیافت اندیشه اساتید نیز طی روزهای چهارم تا هفتم تیرماه جاری در این دانشگاه با موضوع اخلاق حرفه ای برگزار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم