نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آسیب نظام آموزشی دانشگاه‎ها، تعطیلی پیش از موعد است

معاون فرهنگی دانشگاه لرستان گفت: یکی از آسیب‎های نظام آموزشی دانشگاه‎ها، تعطیلی پیش از موعد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‎الاسلام خدایی در گردهمایی اساتید بسیجی لرستان که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در خرم‎آباد برگزار شد، اظهار کرد: بسیج سوپاپ اطمینان و هشداردهنده انقلاب است از آن‎رو که زمانی جهت جامعه و مخاطبانش تغییر می‌کند علامت هشدار می‌دهد.

معاون فرهنگی دانشگاه لرستان با بیان اینکه اقتصاد ما توحیدی نیست، خاطرنشان کرد: در بخش تربیتی نیز بی‎آنکه متوجه باشیم قریب دو دهه خوراک موسسات تولیدی همچون هالیوود را که قدم به قدم برای نظام ما برنامه دارند به خورد جامعه دادیم.

خدایی با بیان اینکه در برنامه‌های مختص کودکان همچون هاچ زنبور عسل، تام وجری و جوجه اردک زشت شاهد تبلیغ صهیونیسم هستیم، ادامه داد: سریال تلویزیونی کلیداسرار نیز که به عنوان یک سریال ساخت ترکیه در کشورما پخش می‌شود با یک جهت گیری خاص، نوعی سکولاریسم اجتماعی را ترویج می‌کند به گونه‌ای که در این سریال به زنان القاء می‌شود که می‎توانند در عین برهنگی، آدم‎های خوبی باشند.

این مقام مسئول با بیان اینکه وقتی گرایش‎های غیرتوحیدی در رفتار ما نمود پیدا می‌کند کل نظام جامعه دچار انحراف می‌شود، تصریح کرد: قرآن علمی را که به پیامبر (ص) توصیه می‌کند علم توحیدی یا موحدانه به جهان نگاه کردن است. کسی که با دست خود زمینه را برای گناه فراهم می‌کند شیطان را به زندگی خودش دعوت کرده است.

وی از یوگا به عنوان یکی از پس‎لرزه‌های انحراف در ادیان غیرتوحیدی که انسان را به سمت شرک و غیرخدا دعوت می‌کند نام برد و خاطرنشان کرد: در یوگا برخلاف ادیان الهی که پرورش روح را اصل می‌دانند، جسم‏گرایی تبلیغ می‌شود و متاسفانه امروز شاهدیم که این مکتب به عنوان یک معنویت در جامعه تبلیغ می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان در بخش دیگری از سخنان خود اساتید بسیجی لرستان را به همگرایی و وحدت خواند و تأکید کرد: یکی از آسیب‎هایی که در نظام آموزشی دانشگاه‎های استان با آن مواجه هستیم تعطیلی پیش از موعد دانشگاه‌ها است و توصیه می‌‎شود که اساتید برای جلوگیری از بروز این آسیب که هزینه‌های سنگینی را به نظام آموزشی تحمیل می‌کند هم‎قسم شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم