نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آزمون استخدامی شهرداری ها برگزار می شود

قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری دومین مرحله آزمون استخدامی شهرداری ها به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در چهارده استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،غلامحسین تابش فر با بیان مطلب فوق گفت: برگزاری این آزمون در استانهای اردبیل، ایلام، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان،سیستان و بلوچستان،فارس، قزوین ، کهکیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، هرمزگان و همدان اقدام مهمی در زمینه عدالت محوری وشایسته سالاری در جذب نیروهای کارآمد و متخصص در شهرداری ها محسوب می شود.

وی افزود: انجام این آزمون برای شهرداری ها در زمینه تامین نیروی انسانی متخصص پس از سالها انتظار صورت گرفت و گام مهمی در زمینه تخصصی شدن بدنه شهرداری های کشور و تغییر ماموریت ها از سمت انجام امور اجرائی به سمت برنامه ریزی و نظارت در حوزه مدیریت شهری و جذب نیروهای متخصص و کارآمد در بدنه شهرداری ها با هدف ارتقای سطح خدمات مدیریت شهری به عموم شهروندان می باشد. تابش فر همچنین گفت:جذب نیرو و اعلام پست های مورد نیاز شهرداری های این چهارده استان از طریق آزمون استخدامی با توجه به تامین اعتبار تعیین شده برای پرداخت حقوق کارکنان جدید و کارکنان پیشین ازجانب شهرداری ها انجام پذیرفته است و این شهرداری ها این موضوع را کتبا اعلام کرده اند که به تائید استانداری های مربوط نیز رسیده است. قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین تاکید کرد:با برنامه ریزی های به عمل آمده از این پس شهرداری ها تنها با برگزاری آزمون استخدامی نیروی جدید جذب می کنند و هر گونه جذب نیرو در شهرداریها با توجه به ضوابط پیش بینی شده باید صرفا بر اساس شرکت در این آزمون و طی مراحل قانونی انجام شود. تابشفر در خصوص جزئیات برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی شهرداری ها گفت: آگهی استخدام چهارده استان ذکر شده به تائید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور رسید و انجام مراحل مختلف فرایند آزمون آغاز و ثبت نام داوطلبین طی هفته نخست آذر از طریق سامانه ثبت نام آزمون شهرداریها صورت پذیرفت.
وی با اشاره به برگزاری مرحله نخست این آزمون در اواخر مهر در چهار استان آذربایجان شرقی،خراسان شمالی ،لرستان و یزد با همکاری سازمان سنجش کشور و استانداری ها ، اظهار کرد: به منظور هرچه دقیق تر برگزار شدن این آزمون و با توجه به حساسیت موضوع تصمیم گرفته شد تا سازمان سنجش کشور آزمون را برگزار کند و تفاهم نامه ای نیز در این زمینه با این سازمان منعقد شد و مرحله دوم این آزمون نیز به صورت کاملا قانونمند و عدالت محور با رعایت تمامی موارد تخصصی از جانب سازمان سنجش کشور انجام می شود.
تابشفر افزود:همچنین طبق تفاهم نامه منعقده با سازمان سنجش کشور، طراحی سؤالات آزمون، چاپ و تکثیر و توزیع سؤالات و اعلام نتایج از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. وی افزود: آزمون استخدامی شهرداری ها در تمامی مقاطع تحصیلی دیپلم به بالا و در اکثر حوزه های فعالیت شهرداری ها علی الخصوص عمران،خدمات شهری و اداری و مالی برگزار می شود.
تابشفر در خاتمه گفت: زمان برگزاری آزمون استخدامی در این استانها بصورت همزمان در جمعه ۲۵ آذر خواهد بود و درخصوص زمان و نحوه دریافت کارت نیز متعاقباً اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم