نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آزمون استخدامی شهرداری ها برگزار می شود

قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری دومین مرحله آزمون استخدامی شهرداری ها به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در چهارده استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،غلامحسین تابش فر با بیان مطلب فوق گفت: برگزاری این آزمون در استانهای اردبیل، ایلام، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان،سیستان و بلوچستان،فارس، قزوین ، کهکیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، هرمزگان و همدان اقدام مهمی در زمینه عدالت محوری وشایسته سالاری در جذب نیروهای کارآمد و متخصص در شهرداری ها محسوب می شود.

وی افزود: انجام این آزمون برای شهرداری ها در زمینه تامین نیروی انسانی متخصص پس از سالها انتظار صورت گرفت و گام مهمی در زمینه تخصصی شدن بدنه شهرداری های کشور و تغییر ماموریت ها از سمت انجام امور اجرائی به سمت برنامه ریزی و نظارت در حوزه مدیریت شهری و جذب نیروهای متخصص و کارآمد در بدنه شهرداری ها با هدف ارتقای سطح خدمات مدیریت شهری به عموم شهروندان می باشد. تابش فر همچنین گفت:جذب نیرو و اعلام پست های مورد نیاز شهرداری های این چهارده استان از طریق آزمون استخدامی با توجه به تامین اعتبار تعیین شده برای پرداخت حقوق کارکنان جدید و کارکنان پیشین ازجانب شهرداری ها انجام پذیرفته است و این شهرداری ها این موضوع را کتبا اعلام کرده اند که به تائید استانداری های مربوط نیز رسیده است. قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین تاکید کرد:با برنامه ریزی های به عمل آمده از این پس شهرداری ها تنها با برگزاری آزمون استخدامی نیروی جدید جذب می کنند و هر گونه جذب نیرو در شهرداریها با توجه به ضوابط پیش بینی شده باید صرفا بر اساس شرکت در این آزمون و طی مراحل قانونی انجام شود. تابشفر در خصوص جزئیات برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی شهرداری ها گفت: آگهی استخدام چهارده استان ذکر شده به تائید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور رسید و انجام مراحل مختلف فرایند آزمون آغاز و ثبت نام داوطلبین طی هفته نخست آذر از طریق سامانه ثبت نام آزمون شهرداریها صورت پذیرفت.
وی با اشاره به برگزاری مرحله نخست این آزمون در اواخر مهر در چهار استان آذربایجان شرقی،خراسان شمالی ،لرستان و یزد با همکاری سازمان سنجش کشور و استانداری ها ، اظهار کرد: به منظور هرچه دقیق تر برگزار شدن این آزمون و با توجه به حساسیت موضوع تصمیم گرفته شد تا سازمان سنجش کشور آزمون را برگزار کند و تفاهم نامه ای نیز در این زمینه با این سازمان منعقد شد و مرحله دوم این آزمون نیز به صورت کاملا قانونمند و عدالت محور با رعایت تمامی موارد تخصصی از جانب سازمان سنجش کشور انجام می شود.
تابشفر افزود:همچنین طبق تفاهم نامه منعقده با سازمان سنجش کشور، طراحی سؤالات آزمون، چاپ و تکثیر و توزیع سؤالات و اعلام نتایج از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. وی افزود: آزمون استخدامی شهرداری ها در تمامی مقاطع تحصیلی دیپلم به بالا و در اکثر حوزه های فعالیت شهرداری ها علی الخصوص عمران،خدمات شهری و اداری و مالی برگزار می شود.
تابشفر در خاتمه گفت: زمان برگزاری آزمون استخدامی در این استانها بصورت همزمان در جمعه ۲۵ آذر خواهد بود و درخصوص زمان و نحوه دریافت کارت نیز متعاقباً اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم