نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آرمانگرایی باید در جنبه‎های مختلف تولید علم و رشد علم باشد

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های آزاد اسلامی لرستان گفت: آرمانگرایی باید در جنبه‎های مختلف تولید علم و رشد علم باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‎الاسلام قدرتی در حاشیه نمایشگاه کتاب، افزود: با وجود تمایزات مختلف بین انسان‎ها از نظر نژاد، زبان، فرهنگ و… مهمترین وجه تمایز انسان‎ها دانستن و ندانستن است همان‎طور که در آیات و روایات گوناگون به انسان‎های اشاره شده است که دارای علم هستند.

وی اظهار کرد: یکی از مهمترین و برجسته‎ترین راه‎های کسب علم مطالعه و کتابخوانی است به‎گونه‎ای که گاهی مطالعه یک کتاب می‎تواند پایه‎های اندیشه ما را در کل دوران زندگی بسازد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‏های آزاد اسلامی مطالعه و تفکر کردن را یکی از مطالبات مقام معظم رهبری از دانشجویان و جوانان عنوان کرد و ادامه داد: براساس دیدگاه رهبر مقام معظم رهبری جامعه دانشجویی باید آرمانگرا باشد.

حجت‎الاسلام قدرتی اضافه کرد: این آرمانگرایی باید در جنبه‎های مختلف تولید علم و رشد علمی، آزاداندیشی و آزادی‎خواهی و نیز عدالت‎خواهی باشد و به همین دلیل باید مطالعات جوانان و اهل علم در این راستا باشد.

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد خرم‎آباد نیز گفت: در حاشیه برپائی این نمایشگاه تقدیر از نویسندگان برتر استاد و دانشجو، تقدیر از مفاخر بومی استان و تقدیر از کتابدار برتر واحد برگزار خواهد شد.

ثریا سلاح ورزی افزود: همچنین تقدیر از ناشر نمونه، مراسم وقف و نذر کتاب برای مناطق محروم و بهزیستی، تقدیر از کتابخوانان برتر دانشجو، مسابقه طراحی و عکاسی با موضوع مبارزه با خشونت و افراطی‎گرائی و نیز کارگاه نشست مسئولین و فعالان عرصه نشر به منظور بررسی مسائل و مشکلات این حوزه برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه تا پایان هفته دایر است و محصولات عرضه شده در آن با تخفیف از ۲۰ الی ۵۰ درصد به فروش می‎رسد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم