نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آرمانگرایی باید در جنبه‎های مختلف تولید علم و رشد علم باشد

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های آزاد اسلامی لرستان گفت: آرمانگرایی باید در جنبه‎های مختلف تولید علم و رشد علم باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‎الاسلام قدرتی در حاشیه نمایشگاه کتاب، افزود: با وجود تمایزات مختلف بین انسان‎ها از نظر نژاد، زبان، فرهنگ و… مهمترین وجه تمایز انسان‎ها دانستن و ندانستن است همان‎طور که در آیات و روایات گوناگون به انسان‎های اشاره شده است که دارای علم هستند.

وی اظهار کرد: یکی از مهمترین و برجسته‎ترین راه‎های کسب علم مطالعه و کتابخوانی است به‎گونه‎ای که گاهی مطالعه یک کتاب می‎تواند پایه‎های اندیشه ما را در کل دوران زندگی بسازد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‏های آزاد اسلامی مطالعه و تفکر کردن را یکی از مطالبات مقام معظم رهبری از دانشجویان و جوانان عنوان کرد و ادامه داد: براساس دیدگاه رهبر مقام معظم رهبری جامعه دانشجویی باید آرمانگرا باشد.

حجت‎الاسلام قدرتی اضافه کرد: این آرمانگرایی باید در جنبه‎های مختلف تولید علم و رشد علمی، آزاداندیشی و آزادی‎خواهی و نیز عدالت‎خواهی باشد و به همین دلیل باید مطالعات جوانان و اهل علم در این راستا باشد.

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد خرم‎آباد نیز گفت: در حاشیه برپائی این نمایشگاه تقدیر از نویسندگان برتر استاد و دانشجو، تقدیر از مفاخر بومی استان و تقدیر از کتابدار برتر واحد برگزار خواهد شد.

ثریا سلاح ورزی افزود: همچنین تقدیر از ناشر نمونه، مراسم وقف و نذر کتاب برای مناطق محروم و بهزیستی، تقدیر از کتابخوانان برتر دانشجو، مسابقه طراحی و عکاسی با موضوع مبارزه با خشونت و افراطی‎گرائی و نیز کارگاه نشست مسئولین و فعالان عرصه نشر به منظور بررسی مسائل و مشکلات این حوزه برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه تا پایان هفته دایر است و محصولات عرضه شده در آن با تخفیف از ۲۰ الی ۵۰ درصد به فروش می‎رسد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم