نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آخرین مهلت ثبت نام وام تحصیلی و مسکن دانشجویان علوم پزشکی تهران

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که متقاضی دریافت وام تحصیلی و مسکن نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۴ – ۱۳۹۳ هستند؛ می توانند تا پایان بهمن ماه نسبت به ثبت نام و درخواست وام اقدام کنند.

به گزارش ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، فریده باشی رئیس اداره رفاه و تعاون دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: تمامی دانشجویان شاغل به تحصیل مقاطع عمومی و ارشد، مطابق ضوابط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، می توانند تا روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۳ با مراجعه به درگاه اینترنتی http://refah.tums.ac.ir ثبت نام کنند و درخواست وام خود را ارائه دهند.

وی افزود: روزانه تمامی درخواست های رسیده به سامانه رفاه مورد بررسی قرار می گیرد و اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را ارسال کنند. همچنین downloadوام تحصیلی برای دانشجویان مجرد، ماهانه download650 هزار ریال و برای دانشجویان متاهل نیز ماهانه ۸۸۰ هزار ریال است و حق اولاد تا سه فرزند downloadماهانه ۴۰۰ هزار ریال به آن اضافه خواهد شد.

رئیس اداره رفاه دانشجویان در خصوص downloadوام مسکن نیز گفت: فقط دانشجویانی که ساکن خوابگاه های دانشجویی نیستند می توانند از این امکان استفاده کنند و مبالغ این وام برای دانشجویان مجرد ماهانه ۵۰۰ هزار ریال و دانشجویان متاهل ۷۵۰ هزار ریال است و در ترم جاری ۵/۵ ماه، وام ها محاسبه و پرداخت می شود. در پایان از دانشجویان متقاضی می خواهیم زودتر برای ثبت نام اقدام تا در روزهای پایانی با توجه به محدودیت بودجه ی وام های ارایه شده از سوی وزارت بهداشت، دچار مشکل نشوند.

گفتنی است؛ دانشجویانی که به تازگی متاهل شده اند، برای درج و بروز رسانی اطلاعات سامانه صندوق رفاه وزارت متبوع، باید کپی شناسنامه زوجین و کارت ملی خود را به اداره رفاه و تعاون دانشجویان به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، ساختمان ۲۱ معاونت دانشجویی، طبقه سوم ارایه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم