نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آخرین مهلت ثبت نام وام تحصیلی و مسکن دانشجویان علوم پزشکی تهران

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که متقاضی دریافت وام تحصیلی و مسکن نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۴ – ۱۳۹۳ هستند؛ می توانند تا پایان بهمن ماه نسبت به ثبت نام و درخواست وام اقدام کنند.

به گزارش ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، فریده باشی رئیس اداره رفاه و تعاون دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: تمامی دانشجویان شاغل به تحصیل مقاطع عمومی و ارشد، مطابق ضوابط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، می توانند تا روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۳ با مراجعه به درگاه اینترنتی http://refah.tums.ac.ir ثبت نام کنند و درخواست وام خود را ارائه دهند.

وی افزود: روزانه تمامی درخواست های رسیده به سامانه رفاه مورد بررسی قرار می گیرد و اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را ارسال کنند. همچنین downloadوام تحصیلی برای دانشجویان مجرد، ماهانه download650 هزار ریال و برای دانشجویان متاهل نیز ماهانه ۸۸۰ هزار ریال است و حق اولاد تا سه فرزند downloadماهانه ۴۰۰ هزار ریال به آن اضافه خواهد شد.

رئیس اداره رفاه دانشجویان در خصوص downloadوام مسکن نیز گفت: فقط دانشجویانی که ساکن خوابگاه های دانشجویی نیستند می توانند از این امکان استفاده کنند و مبالغ این وام برای دانشجویان مجرد ماهانه ۵۰۰ هزار ریال و دانشجویان متاهل ۷۵۰ هزار ریال است و در ترم جاری ۵/۵ ماه، وام ها محاسبه و پرداخت می شود. در پایان از دانشجویان متقاضی می خواهیم زودتر برای ثبت نام اقدام تا در روزهای پایانی با توجه به محدودیت بودجه ی وام های ارایه شده از سوی وزارت بهداشت، دچار مشکل نشوند.

گفتنی است؛ دانشجویانی که به تازگی متاهل شده اند، برای درج و بروز رسانی اطلاعات سامانه صندوق رفاه وزارت متبوع، باید کپی شناسنامه زوجین و کارت ملی خود را به اداره رفاه و تعاون دانشجویان به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، ساختمان ۲۱ معاونت دانشجویی، طبقه سوم ارایه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم