نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آخرین مهلت ثبت نام وام تحصیلی و مسکن دانشجویان علوم پزشکی تهران

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که متقاضی دریافت وام تحصیلی و مسکن نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۴ – ۱۳۹۳ هستند؛ می توانند تا پایان بهمن ماه نسبت به ثبت نام و درخواست وام اقدام کنند.

به گزارش ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، فریده باشی رئیس اداره رفاه و تعاون دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: تمامی دانشجویان شاغل به تحصیل مقاطع عمومی و ارشد، مطابق ضوابط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، می توانند تا روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۳ با مراجعه به درگاه اینترنتی http://refah.tums.ac.ir ثبت نام کنند و درخواست وام خود را ارائه دهند.

وی افزود: روزانه تمامی درخواست های رسیده به سامانه رفاه مورد بررسی قرار می گیرد و اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را ارسال کنند. همچنین downloadوام تحصیلی برای دانشجویان مجرد، ماهانه download650 هزار ریال و برای دانشجویان متاهل نیز ماهانه ۸۸۰ هزار ریال است و حق اولاد تا سه فرزند downloadماهانه ۴۰۰ هزار ریال به آن اضافه خواهد شد.

رئیس اداره رفاه دانشجویان در خصوص downloadوام مسکن نیز گفت: فقط دانشجویانی که ساکن خوابگاه های دانشجویی نیستند می توانند از این امکان استفاده کنند و مبالغ این وام برای دانشجویان مجرد ماهانه ۵۰۰ هزار ریال و دانشجویان متاهل ۷۵۰ هزار ریال است و در ترم جاری ۵/۵ ماه، وام ها محاسبه و پرداخت می شود. در پایان از دانشجویان متقاضی می خواهیم زودتر برای ثبت نام اقدام تا در روزهای پایانی با توجه به محدودیت بودجه ی وام های ارایه شده از سوی وزارت بهداشت، دچار مشکل نشوند.

گفتنی است؛ دانشجویانی که به تازگی متاهل شده اند، برای درج و بروز رسانی اطلاعات سامانه صندوق رفاه وزارت متبوع، باید کپی شناسنامه زوجین و کارت ملی خود را به اداره رفاه و تعاون دانشجویان به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، ساختمان ۲۱ معاونت دانشجویی، طبقه سوم ارایه کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم