نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

مشاورعالی سازمان سنجش با اشاره به آمار ثبت نامی آزمون کاردانی نظام جدید، از پایان مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۳ در روز دوشنبه ۱۹ خرداد خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال۹۳ از روز یکشنبه چهارم خردادماه آغاز شد، گفت: ثبت‌نام دراین آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام شد و در ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۳ خردادماه پایان پذیرفت.

وی ا فزود: در این آزمون تعداد ۲۸۸ هزار و ۴۵۳ نفر ثبت نام کردند که این آمار نسبت به داوطلبان سال ۹۲، ۲۵ هزار و ۸۵۳ نفر و نسبت به سال ۹۱، ۸۶ هزار و ۳۶۵ نفر کمتر است.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، این آزمون برای رشته‌هایی که پذیرش آنها از طریق آزمون است، روز جمعه ۲۴ مردادماه برگزار می‌شود.

توکلی همچنین با اشاره به آغاز ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۳ از روز یکشنبه ۱۱ خرداد اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۳ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه ۱۱ خردادماه آغاز شده و در ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۹ خرداد پایان می‌پذیرد.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org بر اساس اطلاعیه‌های منتشره سازمان پس از دریافت دفترچه راهنما و مطالعه دقیق آن نسبت به پرداخت download14 هزار و ۴۰۰ تومان به عنوان وجه ثبت نام اقدام کرده و سپس تقاضانامه اینترنتی ثبت نام را پر کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه تا ساعت هشت صبح امروز ۵۷ هزار و ۸۴۱ نفر در این آزمون ثبت نام کرده‌اند،‌ گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده این آزمون برای رشته‌هایی که پذیرش در آنها از طریق آزمون انجام می‌شود در روز پنجشنبه ۲۳ مردادماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم