نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

مشاورعالی سازمان سنجش با اشاره به آمار ثبت نامی آزمون کاردانی نظام جدید، از پایان مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۳ در روز دوشنبه ۱۹ خرداد خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال۹۳ از روز یکشنبه چهارم خردادماه آغاز شد، گفت: ثبت‌نام دراین آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام شد و در ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۳ خردادماه پایان پذیرفت.

وی ا فزود: در این آزمون تعداد ۲۸۸ هزار و ۴۵۳ نفر ثبت نام کردند که این آمار نسبت به داوطلبان سال ۹۲، ۲۵ هزار و ۸۵۳ نفر و نسبت به سال ۹۱، ۸۶ هزار و ۳۶۵ نفر کمتر است.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، این آزمون برای رشته‌هایی که پذیرش آنها از طریق آزمون است، روز جمعه ۲۴ مردادماه برگزار می‌شود.

توکلی همچنین با اشاره به آغاز ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۳ از روز یکشنبه ۱۱ خرداد اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۳ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه ۱۱ خردادماه آغاز شده و در ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۹ خرداد پایان می‌پذیرد.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org بر اساس اطلاعیه‌های منتشره سازمان پس از دریافت دفترچه راهنما و مطالعه دقیق آن نسبت به پرداخت download14 هزار و ۴۰۰ تومان به عنوان وجه ثبت نام اقدام کرده و سپس تقاضانامه اینترنتی ثبت نام را پر کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه تا ساعت هشت صبح امروز ۵۷ هزار و ۸۴۱ نفر در این آزمون ثبت نام کرده‌اند،‌ گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده این آزمون برای رشته‌هایی که پذیرش در آنها از طریق آزمون انجام می‌شود در روز پنجشنبه ۲۳ مردادماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم