نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آخرین اقدامات مرکز آموزش معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه

مسئول مرکز آموزش معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه هدف از ایجاد مرکز آموزش دانشگاه، افزایش کیفیت و کاهش هزینه برگزاری کارگاه های آموزشی بود، از ایجاد چهار کلاس آموزشی و یک اتاق آگوستیک هنری در ساختمان معاونت فرهنگی این دانشگاه خبر داد.

علیرضا اشکور کیایی، مسئول مرکز آموزش معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: این مرکز با هدف کیفی سازی کارگاه‌های علمی و کاهش هزینه‌ برگزاری این کارگاه ها، از دو ماه پیش به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است.

اشکور کیایی تصریح کرد: مرکز آموزش معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه برای افزایش توانمندسازی دانشجویان به صورت مستقل یا به درخواست انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی،‌ کارگاه‌هایی برگزار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه قبلا فعالیتهای تخصصی انجمن‌های علمی به نوعی رها شده بود، گفت: یکی از اهداف تشکیل این مرکز تاکید بر برگزاری کارگاه‌های تخصصی با کیفیت بالاتر و هزینه کمتر و کاهش فرایند اداری برگزاری کارگاه‌ها بود.

اشکورکیایی با اشاره به اینکه در برگزاری کارگاه های آموزشی علاوه بر امکانات دانشگاه، از امکانات سازمان فنی حرفه ای، سازمان بهزیستی و وزارت ورزش و جوانان هم استفاده می کنیم، افزود: چهار کلاس آموزشی و یک اتاق آگوستیک هنری برای اولین بار در ساختمان معاونت فرهنگی این دانشگاه ایجاد شده و دانشجویان می توانند بدون پرداخت هزینه از این امکانات استفاده کنند.

وی ادامه داد: در دو ماه اخیر این مرکز با همکاری انجمن‌های علمی دانشجویی ۳۳ کارگاه مستقل و ۴۵ کارگاه آموزشی برگزار کرده که با استقبال وسیع دانشجویان مواجه شده است.

اشکورکیایی در خصوص نحوه تامین بودجه کارگاه گفت: گردش مالی کارگاه‌ها ۳۳ میلیون تومان بود که دو درصد این downloadاز سوی دانشگاه تامین شد و مابقی هزینه از سوی مرکز آموزش و از محل دریافت شهریه تأمین شد.

مسئول مرکز آموزش معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی در خصوص برنامه‌های آینده این مرکز تصریح کرد: اجرای ۱۰۰ کارگاه در ترم آینده از دیگر برنامه‌های در دست اجرای این مرکز می‌باشد.

وی در خصوص برنامه‌های اجرا شده از سوی مرکز آموزش معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه گفت: با همکاری سازمان فنی حرفه‌ای کارگاه‌هایی نظیر آشپزی، آرایشگری، کامپیوتر، زبان انگلیسی در خوابگاه‌های دانشجویی برگزار شد و مدرک سازمان فنی حرفه‌ای به شرکت کنندگان ارائه شد.

اشکورکیایی در پایان افزود: برگزاری کارگاه‌های مقاله نویسی، اصول و فنون مذاکره، بازیگری و مدیریت پروژه با همکاری شرکت PMP ایران و صدور گواهی بین المللی برای شرکت کنندگان از سوی این شرکت از دیگر اقدامات مرکز آموزش معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم